Kategórie

Výrobcovia

O nás

Kto sme

Sme jeden z najstarších špecializovaných internetových predajcov s profesionálnymi gastro potrebami na Slovensku. Na slovenský trh, ale tiež takmer do celého sveta dodávame časom overené výrobky predovšetkým od tradičných európskych výrobcov a za výhodné veľkoobchodné ceny.

Čo a ako predávame

  • Tovar si môžete vyberať z viac ako 350 sortimentných skupín profesionálnych gastro potrieb. Náš sortiment pochádza takmer výlučne od renomovaných európskych výrobcov s dlhoročnou tradíciou výroby. Tovar je vyrobený z prvotriednych materiálov príslušnej hrúbky a kvality, presne ako to má byť pri profesionálnom náradí a spĺňa platné európske predpisy pre styk s potravinami.
  • Tovar nakupujeme priamo od výrobcov vo veľkých objemoch a distribuujeme ho do celého sveta prostredníctvom premysleného systému predaja a logistiky, čo nám umožňuje udržiavať trvale nízke ceny.
  • Vyobrazenie tovaru a informácie o tovare v našom obchode takmer na 100% zodpovedajú realite. Nemusíte nikam chodiť, telefonovať alebo inak pracne získavať množstvo odborných informácií a cenových ponúk. Ak chcete získať ďalšie informácie, stačí nám kedykoľvek poslať e-mail s obj. kódom tovaru alebo linkou na príslušný tovar do nášho obchodu alebo zavolať.
  • Tovar ktorý nemáme na sklade, vám až na drobné výnimky dodáme najneskôr do 10 pracovných dní.

Ako nakupovať u nás ešte výhodnejšie

  • Ak ste živnostník, firma, SZČO, štátna organizácia, nadácia, obec apod. (teda nie fyzická osoba - spotrebiteľ) po prihlásení sa do nášho obchodu budete vidieť všetky ceny bez DPH a vrátane veľkoobchodnej zľavy.
  • Pri platbe bankovým prevodom (predom) vám automaticky poskytneme zľavu z objednávky vo výške 2% z celkovej ceny objednávky bez DPH.
  • Ak u nás nakupujete pravidelne a dosiahli ste v uplynulom kalendárnom roku určitý obrat, automaticky vám navýšime veľkoobchodnú zľavu o zľavu vypočítanú na základe dosiahnutého obratu.
  • Ak plánujete väčší nákup (vybavenie časti alebo celej prevádzky apod.), kontaktujte nás pred zadaním alebo dokončením objednávky, aby sme vám mohli ponúknuť individuálnu zľavu z ceny nákupu.
  • Ak chcete pravidelne nakupovať náš tovar za účelom ďalšieho predaja, kontaktujte nás za účelom zistenia individuálnych obchodných podmienok.

Reklamácie (ak vôbec) - tak bez problémov

U nás nebudete mať žiadne starosti s reklamáciami. Naši dodávatelia sú starostlivo vyberaní s ohľadom na ich renomé, kvalitu a spoľahlivosť svojich výrobkov, preto podiel reklamácii v našom obchode je zanedbateľný. V prípade, že sa vyskytne na našom tovare nejaká vada za ktorú zodpovedáme, všetky starosti a výlohy spojené s reklamáciou prevezmeme za vás.