Arthur Krupp príbory 15 produkty

ZVOĽTE SI SVOJ VLASTNÝ ŠTÝL. Perfektné príbory, ktoré zvýraznia štýl stolovania vo vašej reštaurácii alebo v hoteli: klasické a elegantné, retro, rafinované alebo moderné. V kolekcii príborov Arthur Krupp® môžete nájsť dokonalý nadčasový dizajn, pričom kvalita materiálov a spracovania je tu úplne samozrejmá a zaručená tradíciou tejto značky. Z k...

ZVOĽTE SI SVOJ VLASTNÝ ŠTÝL. Perfektné príbory, ktoré zvýraznia štýl stolovania vo vašej reštaurácii alebo v hoteli: klasické a elegantné, retro, rafinované alebo moderné. V kolekcii príborov Arthur Krupp® môžete nájsť dokonalý nadčasový dizajn, pričom kvalita materiálov a spracovania je tu úplne samozrejmá a zaručená tradíciou tejto značky. Z každého príboru je možné si objednávať jednotlivé druhy inventáru (lyžice, vidličky, nože, kávové lyžičky, atď.) v množstvách podľa vlastného uváženia už od 1 ks (!).

Každý model príboru je dostupný buď v základnom vyhotovení (nerez 18/10) alebo v povrchovej úprave PVD, Vintage, Antique, Vintage PVD, Antique PVD alebo postriebrený (na vyžiadanie). 

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek