Kuchyňa

Kuchyňa V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Kuchynský riad
 • Kuchynské náradie

  V našej ponuke kuchynského náradia nájdete úplne kompletný sortiment kuchynských potrieb, bez ktorých sa nezaobíde žiadna reštauračná alebo hotelová kuchyňa. Spoločným menovateľom všetkých našich profesionálnych kuchynských pomôcok je vysoká kvalita použitého materiálu (predovšetkým kvalitná antikorová oceľ 18/10 príslušnej hrúbky), vysoká kvalita spracovania, odolnosť a dlhá životnosť. Kuchynské náradie si môžete vyberať buď podľa účelu použitia, veľkosti, ale tiež podľa materiálu z ktorého je vyrobené. Okrem tradičného kuchynského náradia vyrobeného z antikora 18/10, ako sú naberačky a obracačky, sitá a cedidlá, paletky a špachtle, lieviky, misy atď., nájdete v našej ponuke tiež ucelené kolekcie z najnovších materiálov, ako je náradie na teflón PA+, ale tiež preslávené mlynčeky Peugeot® alebo vyše 60-dielnu kolekciu drobných kuchynských nástrojov. Ďalšie kuchynské náradie môžete nájsť v našej ponuke tiež medzi nožmi, náradím na zdobenie, alebo v cukrárských potrebách.

 • Nože

  V našej ponuke nožov a nožiarskeho náradia si môžete vybrať z kovaných nožov Paderno® alebo z razených nožov "Color-Line" PADERNO®. Výhodou razených nožov "Color-Line" PADERNO® je farebné rozlíšenie rúčok podľa systému HACCP. V prípade, že vám vyhovuje niektorá zo súprav kovaných alebo razených nožov je výhodnejšie sa rozhodnúť priamo pre ňu. Súpravu nožov si môžete zostaviť tiež podľa vlastných predstáv a prázdnu roltašku alebo kufrík si jednoducho objednáte spolu s nožmi. Základné nožiarske vybavenie si môžete rozšíriť o ďalšie potrebné nástroje z našej ponuky mäsiarskeho náradia, špeciálnych nožov na syr, stojanov na nože a neodmysliteľných dosiek na krájanie ako aj ocieľok, či brúsnych kameňov. 

 • Náradie na zdobenie a...

  V našej ponuke náradia na zdobenie si môžete vybrať buď z drobných nástrojov na zdobenie ako sú pomôcky na rýchle ozdoby, ozdobné vykrajovacie nože, nože na čistenie zeleniny a ovocia a pod., alebo sa môžete rozhodnúť pre niektorú zo súprav na vyrezávanie do ovocia a zeleniny, ktoré obsahujú základné nástroje na vyrezávanie ovocia a zeleniny, ako sú dlátka, nože, brúsne kameňe a pod. a to už od 4-dielnej až po 45-dielnu carvingovú súpravu. Toto základné vybavenie na vyrezávanie zeleniny a ovocia si môžete ešte doplniť ozdobnými vykrajovačmi na rýchle vykrojenie konečného tvaru. Samostatnú skupinu potom tvorí špeciálne náradie na vyrezávanie ľadových sôch, resp. ich finálnu úpravu a náradie na výrobu masla. 

 • Cukrárske a pekárske...

  V našej ponuke cukrárskych potrieb nájdete nepreberné množstvo cukrárskych pomôcok, cukrárskeho náradia a cukrárskeho vybavenia, ktoré sú určené predovšetkým pre profesionálnych cukrárov, samostatné cukrárske výroby, ale i cukrárske výroby v reštauračných či hotelových kuchyniach, ako aj pre cukrárne zamerané len na predaj cukrárskych výrobkov, resp. pre všetkých cukrárov - profesionálov. Spoločným menovateľom našich cukrárskych potrieb je vysoká kvalita použitého materiálu (bez ohľadu na to či sa jedná o kov, plast, silikón, kompozitný materiál atď.), príslušná hrúbka materiálu s ohľadom na profesionálne použitie (!), vysoká kvalita spracovania, odolnosť a dlhá životnosť. Výrobky z našej ponuky nie je možné zamieňať s výrobkami z maloobchodu, aj keď na prvý pohľad (alebo porovnaním cien) nemusí byť rozdiel ihneď zrejmý. Ďalšie cukrárske potreby resp. doplnky, ktoré sa vám môžu zísť vo vašej cukrárskej výrobe, môžete nájsť v našej ponuke predovšetkým medzi kuchynským riadom, kuchynským náradím, nožmi, stolovým inventárom, banketovým inventárom, gastronádobami, pracovným oblečením atď. 

 • Skladovanie potravín

  V našej ponuke gastronádob nájdete kompletný sortiment profesionálnych gastronádob, vyrobených z rôznych druhov materiálov, ktorých spoločných menovateľom je vysoká kvalita vstupného materiálu ako aj samotného vyhotovenia. Všetky gastronádoby pochádzajú výlučne od renomovaných talianskych výrobcov s dlhoročnou tradíciou výroby, zodpovedajú príslušným kvalitatívnym, hygienickým a veľkostným normám a sú bezpečné nielen pre styk s potravinami ale tiež aj pre personál. Ďalšie súvisiace vybavenie nájdete v časti plechy a rošty.