Polypropylénové gastronádoby 12 produkty

Vyrobené z FDA (Food and Drug Administration) certifikovaných materiálov. Vynikajúca odolnosť voči nárazom pri izbovej teplote. Dobrá priehľadnosť, ktorá umožňuje jednoduchú identifikáciu obsahu. Odoláva teplotám od -40 °C do +80 °C. Na boku je vyznačená stupnica v metrickom aj americkom systéme. Nádoby su stohovateľné bez aj s nasadenými vekami...

Vyrobené z FDA (Food and Drug Administration) certifikovaných materiálov. Vynikajúca odolnosť voči nárazom pri izbovej teplote. Dobrá priehľadnosť, ktorá umožňuje jednoduchú identifikáciu obsahu. Odoláva teplotám od -40 °C do +80 °C. Na boku je vyznačená stupnica v metrickom aj americkom systéme. Nádoby su stohovateľné bez aj s nasadenými vekami. Veká veľmi pevne priliehajú k nádobám. Neodporúča sa na použitie v režónoch a pod., kde dochádza k priamemu kontaktu s horúcou parou. Polypropylénové veká série 14900 a 15100 sú vzájomne zameniteľné. Made in Italy.

Upozornenie: Všetky obrázky gastronádob v tejto kategórii zodpovedajú gastronádobe o veľkosti GN 1/1-65. Veko nie je v cene gastronádoby a objednáva sa vždy samostatne.

Viac
Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek