Nože V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

V našej ponuke nožov a nožiarskeho náradia si môžete vybrať z kovaných nožov Paderno® alebo z razených nožov "Color-Line" PADERNO®. Výhodou razených nožov "Color-Line" PADERNO® je farebné rozlíšenie rúčok podľa systému HACCP. V prípade, že vám vyhovuje niektorá zo súprav kovaných alebo razených nožov je výhodnejšie sa rozhodnúť priamo pre ňu. Sú...

V našej ponuke nožov a nožiarskeho náradia si môžete vybrať z kovaných nožov Paderno® alebo z razených nožov "Color-Line" PADERNO®. Výhodou razených nožov "Color-Line" PADERNO® je farebné rozlíšenie rúčok podľa systému HACCP. V prípade, že vám vyhovuje niektorá zo súprav kovaných alebo razených nožov je výhodnejšie sa rozhodnúť priamo pre ňu. Súpravu nožov si môžete zostaviť tiež podľa vlastných predstáv a prázdnu roltašku alebo kufrík si jednoducho objednáte spolu s nožmi. Základné nožiarske vybavenie si môžete rozšíriť o ďalšie potrebné nástroje z našej ponuky mäsiarskeho náradia, špeciálnych nožov na syr, stojanov na nože a neodmysliteľných dosiek na krájanie ako aj ocieľok, či brúsnych kameňov. 

Viac

Podkategórie

 • Kované nože

  Kuchárske kované nože PADERNO. Sú navrhnuté výslovne pre profesionálne použitie: typická vysoká kvalita kovanej čepele vyrobenej z kvalitnej chróm-molybdénovej nehrdzavejúcej ocele v kombinácii s ergonomickou rúčkou z hodnotného materiálu. Nože sú vyrobené tradičným postupom, pri dodržaní vysokej kvality jednotlivých výrobných operácií a s dôkladnou starostlivosťou. Finálne dokončenie každého noža sa robí ručne. Presne určený obsah uhlíka, chrómu a molybdénu zabezbečuje extrémnu tvrdosť ostria, dlhú životnosť krájacej hrany, vysokú odolnosť voči korózii a excelentný rezný výkon. Ergonomická a dobre vyvážená rukoväť je odolná voči mechanickým vplyvom, sterilizácii, vysokým teplotám a korozívnym látkam. Náradie je určené predovšetkým pre profesionálnych kuchárov s vysokými nárokmi na kvalitu. 

 • Razené nože

  Kuchárske razené nože séria "Color-Line" PADERNO. Tieto razené nože sa vyznačujú vysokou kvalitou čepele vyrobenej z kvalitnej chróm-molybdénovej nehrdzavejúcej ocele v kombinácii s ergonomickou rúčkou z polypropylénu a termoplastickej gumy v netoxickom, protišmykovom vyhotovení. Produktová séria je veľmi široká, jednotlivé výrobky majú maximálne účelný a profesionálny dizajn, práca s náradím je jednoduchá a pritom veľmi bezpečná. Farebné rozlíšenie rúčok zodpovedá systému HACCP, resp. správnej výrobnej praxe a pomáha znižovať riziko krížovej kontaminácie potravín. Nasadením tohto systému zvýšite potravinovú bezpečnosť vo vašom podniku a zminimalizujete výskyt možných mimoriadnych udalostí v oblasti hygieny a bezpečnosti potravín. Náradie je určené predovšetkým pre profesionálnych kuchárov, mäsiarov, resp. všetkých profesionálov. 

 • Japonské a čínske nože
 • Nože na syr

  Nože na syr kvalitatívne zodpovedajú kuchárskym nožom zn. Paderno a sú špeciálne určené na delenie rôznych druhov syra. 

 • Mäsiarske náradie

  Mäsiarske náradie. Kvalitatívne zodpovedá kuchárskym nožom zn. Paderno a je určené najmä pre profesionálnych kuchárov na spracovanie mäsa v reštauračných alebo hotelových kuchyniach. 

 • Súpravy nožov

  Súpravy profesionálnych kuchárskych nožov PADERNO. Súpravy nožov sú zostavené buď z kovaných nožov Paderno alebo z razených nožov Color-Line PADERNO. Súpravu si môžete zostaviť aj sami, s tým že si u nás objednáte nože a náradie podľa vlastného výberu a k tomu si objednáte prázdnu roltašku. 

 • Ocieľky a brúsky
 • Bloky a držiaky

  Profesionálne stojany na nože zn. Edlund (USA). Maximálne hygienické, maximálne bezpečné. Termoplastické vložky netupia ostrie nožov a sú vhodné na umývanie v strojových umývačkách. Tip: Nenašli ste čo ste hľadali? Skúste sa pozrieť na nože, alebo na gastro vybavenie.