Príbory V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Arthur Krupp príbory

  ZVOĽTE SI SVOJ VLASTNÝ ŠTÝL. Perfektné príbory, ktoré zvýraznia štýl stolovania vo vašej reštaurácii alebo v hoteli: klasické a elegantné, retro, rafinované alebo moderné. V kolekcii príborov Arthur Krupp® môžete nájsť dokonalý nadčasový dizajn, pričom kvalita materiálov a spracovania je tu úplne samozrejmá a zaručená tradíciou tejto značky. Z každého príboru je možné si objednávať jednotlivé druhy inventáru (lyžice, vidličky, nože, kávové lyžičky, atď.) v množstvách podľa vlastného uváženia už od 1 ks (!).

  Každý model príboru je dostupný buď v základnom vyhotovení (nerez 18/10) alebo v povrchovej úprave PVD, Vintage, Antique, Vintage PVD, Antique PVD alebo postriebrený (na vyžiadanie). 

 • Sambonet príbory

  V roku 1856 Giuseppe Sambonet, absolvent štúdia výtvarných umení a syn šľachtica z Vercelli, získal oprávnenie majstra zlatníka a založil spoločnosť Giuseppe Sambonet. Jeho pečať s iniciálmi "GS" bola uložená v mincovni v Turíne. Na začiatku XX. storočia bola jeho firma oficiálnym dodávateľom mnohých šľachtických rodov vrátane vojvodkyne z Janova a grófa z Turína. V roku 1932 bola Sambonet prvou spoločnosťou v Taliansku, ktorá vybudovala výrobný závod schopný vyrábať manufaktúrne ako rýdze striebro tak aj galvanicky postriebrované výrobky. V roku 1938 v Sambonete vyvinuli inovatívny proces na výrobu antikorových príborov a technológiu postriebrovania. V roku 1947 začal Sambonet s výrobou antikorových nožov, pričom na čepele používal vlastnú technológiu. V roku 1956 sa Sambonet presadil aj na medzinárodnom trhu tým, že bol vybraný z 53 konkurentov na prestížnu dodávku pre káhirský hotel Hilton so svojou líniou, ktorá je v jeho kolekcii dodnes. To znamenalo začiatok veľkej tradície dodávok Sambonetu pre hotely a reštaurácie svetovej triedy. 

 • Sambonet Jet Set príbory

  Trendové textúry inšpirované vysnívanými dovolenkovými lokalitami a destináciami medzinárodnej smotánky. Módny reliéf pokrývajúci celé telo príboru pre mimoriadne rafinované stolovanie. Exluzívne prímorské lokácie, elitné lyžiarske rezorty, čarovné miesta ako aj mestá spojené s umením - to všetko navodzuje výnimočné prostredie a jedinečnú atmosféru.

 • Sambonet Jungle príbory

  Inšpirované prírodou. Vzor listov inšpirovaný 50. rokmi zdobí nový príbor Sambonet Jungle vďaka kreativite módneho návrhára Gianniho Cintiho. Váš stôl tak môže byť miestom, kde život plynie pomalšie a džungľa je pozvaním vrátiť každý jeho okamih a ešte intenzívnejšie ho precítiť.

 • Arthur Krupp...

  Kompletný sortiment servírovacích a prekladacích príborov Arthur Krupp Living vyrobených z nehrdzavejúcej ocele 18/10, ktoré spája výnimočná kvalita, elegancia a prijateľná cena. Neodmysliteľný doplnok všade tam kde sú kladené vyššie nároky na stolovanie. Dostupné tiež v postriebrenom vyhotovení (na vyžiadanie). 

 • Servírovacie príbory...
 • Doplnkové príbory
 • Zásobníky a koše na...