Príbory V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Jedálenské príbory...

  ZVOĽTE SI SVOJ VLASTNÝ ŠTÝL. Perfektné príbory, ktoré zvýraznia štýl stolovania vo vašej reštaurácii alebo v hoteli: klasické a elegantné, retro, rafinované alebo moderné. V kolekcii príborov Arthur Krupp® môžete nájsť dokonalý nadčasový dizajn, pričom kvalita materiálov a spracovania je tu úplne samozrejmá a zaručená tradíciou tejto značky. Z každého príboru je možné si objednávať jednotlivé druhy inventáru (lyžice, vidličky, nože, kávové lyžičky, atď.) v množstvách podľa vlastného uváženia už od 1 ks (!). Každý model príboru je dostupný buď vo vyhotovení antikoro 18/10 (v obchode) alebo antikoro 18/10 postriebrené (na vyžiadanie). 

 • Jedálenské príbory...

  V roku 1856 Giuseppe Sambonet, absolvent štúdia výtvarných umení a syn šľachtica z Vercelli, získal oprávnenie majstra zlatníka a založil spoločnosť Giuseppe Sambonet. Jeho pečať s iniciálmi "GS" bola uložená v mincovni v Turíne. Na začiatku XX. storočia bola jeho firma oficiálnym dodávateľom mnohých šľachtických rodov vrátane vojvodkyne z Janova a grófa z Turína. V roku 1932 bola Sambonet prvou spoločnosťou v Taliansku, ktorá vybudovala výrobný závod schopný vyrábať manufaktúrne ako rýdze striebro tak aj galvanicky postriebrované výrobky. V roku 1938 v Sambonete vyvinuli inovatívny proces na výrobu antikorových príborov a technológiu postriebrovania. V roku 1947 začal Sambonet s výrobou antikorových nožov, pričom na čepele používal vlastnú technológiu. V roku 1956 sa Sambonet presadil aj na medzinárodnom trhu tým, že bol vybraný z 53 konkurentov na prestížnu dodávku pre káhirský hotel Hilton so svojou líniou, ktorá je v jeho kolekcii dodnes. To znamenalo začiatok veľkej tradície dodávok Sambonetu pre hotely a reštaurácie svetovej triedy. 

 • Servírovacie príbory...

  Kompletný sortiment servírovacích a prekladacích príborov Arthur Krupp Living vyrobených z nehrdzavejúcej ocele 18/10, ktoré spája výnimočná kvalita, elegancia a prijateľná cena. Neodmysliteľný doplnok všade tam kde sú kladené vyššie nároky na stolovanie. Dostupné tiež v postriebrenom vyhotovení (na vyžiadanie). 

 • Servírovacie príbory...
 • Doplnkové príbory
 • Zásobníky a koše na...