Skladovanie potravín V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

V našej ponuke gastronádob nájdete kompletný sortiment profesionálnych gastronádob, vyrobených z rôznych druhov materiálov, ktorých spoločných menovateľom je vysoká kvalita vstupného materiálu ako aj samotného vyhotovenia. Všetky gastronádoby pochádzajú výlučne od renomovaných talianskych výrobcov s dlhoročnou tradíciou výroby, zodpovedajú prísl...

V našej ponuke gastronádob nájdete kompletný sortiment profesionálnych gastronádob, vyrobených z rôznych druhov materiálov, ktorých spoločných menovateľom je vysoká kvalita vstupného materiálu ako aj samotného vyhotovenia. Všetky gastronádoby pochádzajú výlučne od renomovaných talianskych výrobcov s dlhoročnou tradíciou výroby, zodpovedajú príslušným kvalitatívnym, hygienickým a veľkostným normám a sú bezpečné nielen pre styk s potravinami ale tiež aj pre personál. Ďalšie súvisiace vybavenie nájdete v časti plechy a rošty. 

Viac

Podkategórie

 • Nerezové gastronádoby

  Antikorové gastronádoby sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 18/10, príslušnej hrúbky a profesionálnej kvality. Navrhnuté a vyrobené v súlade s európskou normou UNI EN 631-1. Dierované gastronádoby o hĺbke 20 a 40 mm majú dierované len dno. Made in Italy. 

 • Polykarbonátové...

  Vyrobené z FDA (Food and Drug Administration) certifikovaných materiálov. Navrhnuté a vyrobené v súlade s európskou normou UNI EN 6311. Vynikajúca odolnosť voči nárazom. Vynikajúca priehľadnosť (HAZE 0,6). Úplne hladké steny umožňujú ľahkú identifikáciu obsahu a jednoduché čistenie. Na boku je vyznačená stupnice v metrickom aj americkom systéme. Môže byť použité aj v mikrovlnnej rúre, ale nie na dlhšiu dobu. Odoláva teplotám od -40 °C do + 110 °C. Dno je z vonkajšej strany leptané proti poškriabaniu. Neodporúča sa na použitie v režónoch apod. kde dochádza k priamemu kontaktu s parou. Na čistenie sú vhodné čistiace prostriedky s neutrálnym pH ale v každom prípade s pH menším ako 11. Použitie silne alkalických detergentov (pH> 11) alebo prostriedkov s obsahom alkoholu, mydla, amoniaku, chlóru alebo tiež použitie abrazívnych prostiedkov môže nenapraviteľne poškodiť výrobok. Polykarbonátové veká série 14800 a tritanové veká série 14600 sú vzájomne zameniteľné. Všetky veká sú vzduchotesné (nie vodotesné). Made in Italy.

  Upozornenie: Obrázky v tejto kategórii zodpovedajú gastronádobe o veľkosti GN 1/1-200, pričom vyobrazené veko nie je v cene a objednáva sa vždy samostatne.

 • Tritanové gastronádoby

  Tritanové gastronádoby sú vyrobené z Tritanu bez obsahu zdraviu škodlivého Bisfenolu A (BPA). Odoláva teplotám od -40 °C do + 90 °C. Polykarbonátové veká série 14800 a tritanové veká série 14600 sú vzájomne zameniteľné. Všetky veká sú vzduchotesné (nie vodotesné). Made in Italy.

  Upozornenie: Obrázky v tejto kategórii zodpovedajú gastronádobe o veľkosti GN 1/1-200, pričom vyobrazené veko nie je v cene a objednáva sa vždy samostatne. 

 • Polypropylénové...

  Priehľadné a stohovateľné. Vhodné na umývanie v umývačkách riadu. Nepoužívajte abrazívne špongie a prostriedky. Odporúča sa na použitie od -40°C do +70°C. Vyznačená stupnica v litroch. Veká sú tesne priliehajúce. Made in Italy.

  Upozornenie: Všetky obrázky gastronádob v tejto kategórii zodpovedajú gastronádobe o veľkosti GN 1/1-65. Veko nie je v cene gastronádoby a objednáva sa vždy samostatne. Kompatibilné taktiež so sériou polypropylenových gastronádob 14900.

 • Polypropylénové...

  Vyrobené z FDA (Food and Drug Administration) certifikovaných materiálov technológiou IML (In-mold labeling), vďaka čomu je každá nádoba opatrená predtlačenou etiketou určenou na popis. Na popisovanie sa používa dodávaný fix, pričom popis je odstránený až v umývačke riadu. IML polypropylénové gastronádoby tak môže prispieť k lepšiemu poriadku a tiež k zvýšenej bezpečnosti a hygiene potravín podľa noriem HACCP. Okrem možnosti popisovania je rozlišovanie podľa farebnosti viek rozšírené ešte o praktické farebné klipy, ktoré je možné nasadzovať napr. na transparentné veká. Vynikajúca odolnosť voči nárazom pri izbovej teplote. Dobrá priehľadnosť, ktorá umožňuje jednoduchú identifikáciu obsahu. Odoláva teplotám od -40 °C do +80 °C. Na boku je vyznačená stupnica v metrickom aj americkom systéme. Nádoby su stohovateľné bez aj s nasadenými vekami. Veká veľmi pevne priliehajú k nádobám. Neodporúča sa na použitie v režónoch apod. kde dochádza k priamemu kontaktu s horúcou parou. Polypropylénové veká série 14900 a 15100 sú vzájomne zameniteľné. Made in Italy.

  Upozornenie: Všetky obrázky gastronádob v tejto kategórii zodpovedajú gastronádobe o veľkosti GN 1/6-65. Veko nie je v cene gastronádoby a objednáva sa vždy samostatne.

 • Nádoby na potraviny

  Polypropénové nádoby - boxy sú vyrobené z priehľadného polypropylénu (PP), v rozmeroch vhodných na jednoduché skladovanie a transport jedál na paletách. Polypropylén z ktorého sú boxy vyrobené je hygienicky nezávadný, priehľadný, nerozbitný materiál, ktorý odoláva teplotám v rozmezí od -40°C do +100°C. Tieto nádoby sú vhodné najmä na skladovanie a transport surovín, polotovarov, polovýrobkov ale i inventáru ako je stolový riad, jedálenské príbory a pod. Nádoby sú stohovateľné aj v uzavretom stave a svojimi rozmermi sú prispôsobené pre štandardnú EURO paletu (1200x800x150 mm). Drobné otvory v hornej časti nádob umožňujú primerané prúdenie vzduchu aj po uzavretí nádob. K nádobám sa dodávajú veká a rôzne vložky pre praktickejšie uloženie rôzneho obsahu. Veká sú pevné, s veľmi dobrým tesniacim účinkom a sú dostupné v rôznych farbách na ľahké rozlišovanie obsahu nádob v zmysle systému HACCP, resp. zásad správnej výrobnej praxe. 

 • Prepravky a palety