Kuchynský riad V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Medený riad

  Vlajková kolekcia profesionálneho medeného riadu ideálna na varenie ale tiež servírovanie z kuchyne priamo na stôl. Telo nádob je zložené z  troch vrstiev kovu - nerezová oceľ (vnútorná vrstva), hliník (stredná vrstva) a meď (vonkajšia vrstva). To zaručuje veľmi rovnomerný rozvod tepla, vysokú hygienu a praktičnosť pri údržbe a to všetko doplnené tradičnou medenou leštenou povrchovou úpravou. Hrúbka riadu je 2,5 mm. Rukoväte sú z liatej nerez ocele, pripojené k telu nádob pevnými nitmi z nerezovej ocele. Vhodné na všetky typy ohrevu vrátane indukcie.

 • Nerezový riad
 • Hliníkový riad

  Profesionálny hliníkový riad v extra hrubom vyhotovení. Riad je vyrobený z extra hrubej vrstvy (2 - 5,5 mm) vysoko čistého hliníka. Duté trubkové rukoväte ergonomického tvaru sú vyrobené z antikora 18/10 a dobre odolávajú zahrievaniu. Zaoblené rohy nádob umožňujú dobré premiešavanie a jednoduchú údržbu. Vačšina hliníkových hrncov, kastrólov, panvíc ale aj pekáčov sú na výber aj vo vyhotovení s antiadhéznou (teflónovou) vrstvou. Riad vyniká výbornou tepelnou vodivosťou a je vhodný pre elektrický a plynový ohrev. 

 • Liatinový riad

  Smaltovaný liatinový riad Lava pochádza od popredného európskeho výrobcu s vyše 40-ročnou tradíciou vo výrobe smaltovaného liatinového riadu určeného pre profesionálov, ale vhodného tiež do domácnosti. Riad je určený pre všetky druhy ohrevu vrátane indukčného (okrem mikrovlnnej rúry). Hrúbka riadu je spravidla 4-5 mm čomu zodpovedá celková hmotnosť každého kusu. Vďaka špecifickým vlastnostiam železnej liatiny (pomalý a rovnomerný prenos tepla, nízka hmotnostná tepelná kapacita, dobré udržiavanie teploty, zdravotná nezávadnosť, dáva vyniknúť chuti pripravovaných pokrmov atd.) je tento riad vyhľadávaný medzi prvotriednymi šéfkuchármi. Kvalitný smaltovaný povrch (zvonku farebný, zvnútra čierny matný) okrem dekoratívnosti (vhodné tiež na servírovanie) zabezpečuje dlhodobu odolnosť a životnosť riadu. Riad vyhovuje všetkým požiadavkám na zdravotnú nezávadnosť a potravinovú bezpečnosť. 

 • Panvice
 • Pekáče

  Pekáče sú podobné nádoby ako kuchyské plechy (alebo gastronádoby), majú však špecifickú hĺbku (75 až 150 mm), sú vybavené rúčkami a ich konštrukcia je podstatne robustnejšia. Pekáče sú vyrobené buď z kvalitného antikora 18/10 alebo z kvalitného hliníka (bez alebo s teflónovým povrchom), vo väčších veľkostiach vrátane gastronormy (GN). Pekáče sú vhodné najmä na pečenie veľkých kusov mäsa, hydiny, rýb alebo na pečenie väčšieho množstva surovín súčasne. 

 • Plechy

  Plechy sú nádoby veľmi podobné gastronádobám, s ktorými bývajú často zamieňané. Na rozdiel od gastronádob sú však plytšie (s hĺbkou 20, 40 alebo 65 mm) a majú ploché okraje, ktoré bývajú najmä v antikorovom prevedení zosilnené. To zaručuje že sa neprehýbajú ani pri vyšších teplotách, ktoré sú potrebné napr. pri pečení. V našej ponuke nájdete plechy v gastronorme (GN), v cukrárskej veľkosti (600x400 mm) ale i v rôznych iných veľkostiach a tvaroch, vyrobené z kvalitného antikora 18/10, kvalitného hliníka (bez alebo s teflónovým povrchom), či smaltované. Vzhľadom k svojim vlastnostiam sú plechy vhodné najmä termické operácie s vyššou teplotou prípravy (pečenie a pod.) Tip: Ďalší sortiment plechov (cukrárske) nájdete v časti plechy na pečenie.

 • Formy na teriny a paštéty
 • Woky a orientálne doplnky
 • Zapekací porcelán

  Tradičný talianský porcelán ROYALE® je vyrábaný v Taliansku výlučne z najkvalitnejších surovín. Vyniká nielen maximálnou pevnosťou ale aj nádherným tradičným dizajnom. Je vhodný na pečenie a zapekanie v rúrach vrátane mikrovlnných ale tiež na servírovanie apod.