Polypropylénové gastronádoby s etiketou 11 produkty

Vyrobené z FDA (Food and Drug Administration) certifikovaných materiálov technológiou IML (In-mold labeling), vďaka čomu je každá nádoba opatrená predtlačenou etiketou určenou na popis. Na popisovanie sa používa dodávaný fix, pričom popis je odstránený až v umývačke riadu. IML polypropylénové gastronádoby tak môže prispieť k lepšiemu poriadku a ...

Vyrobené z FDA (Food and Drug Administration) certifikovaných materiálov technológiou IML (In-mold labeling), vďaka čomu je každá nádoba opatrená predtlačenou etiketou určenou na popis. Na popisovanie sa používa dodávaný fix, pričom popis je odstránený až v umývačke riadu. IML polypropylénové gastronádoby tak môže prispieť k lepšiemu poriadku a tiež k zvýšenej bezpečnosti a hygiene potravín podľa noriem HACCP. Okrem možnosti popisovania je rozlišovanie podľa farebnosti viek rozšírené ešte o praktické farebné klipy, ktoré je možné nasadzovať napr. na transparentné veká. Vynikajúca odolnosť voči nárazom pri izbovej teplote. Dobrá priehľadnosť, ktorá umožňuje jednoduchú identifikáciu obsahu. Odoláva teplotám od -40 °C do +80 °C. Na boku je vyznačená stupnica v metrickom aj americkom systéme. Nádoby su stohovateľné bez aj s nasadenými vekami. Veká veľmi pevne priliehajú k nádobám. Neodporúča sa na použitie v režónoch apod. kde dochádza k priamemu kontaktu s horúcou parou. Polypropylénové veká série 14900 a 15100 sú vzájomne zameniteľné. Made in Italy.

Upozornenie: Všetky obrázky gastronádob v tejto kategórii zodpovedajú gastronádobe o veľkosti GN 1/6-65. Veko nie je v cene gastronádoby a objednáva sa vždy samostatne.

Viac
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek