Polykarbonátové gastronádoby 11 produkty

Vyrobené z FDA (Food and Drug Administration) certifikovaných materiálov. Navrhnuté a vyrobené v súlade s európskou normou UNI EN 6311. Vynikajúca odolnosť voči nárazom. Vynikajúca priehľadnosť (HAZE 0,6). Úplne hladké steny umožňujú ľahkú identifikáciu obsahu a jednoduché čistenie. Na boku je vyznačená stupnice v metrickom aj americkom systéme....

Vyrobené z FDA (Food and Drug Administration) certifikovaných materiálov. Navrhnuté a vyrobené v súlade s európskou normou UNI EN 6311. Vynikajúca odolnosť voči nárazom. Vynikajúca priehľadnosť (HAZE 0,6). Úplne hladké steny umožňujú ľahkú identifikáciu obsahu a jednoduché čistenie. Na boku je vyznačená stupnice v metrickom aj americkom systéme. Môže byť použité aj v mikrovlnnej rúre, ale nie na dlhšiu dobu. Odoláva teplotám od -40 °C do + 110 °C. Dno je z vonkajšej strany leptané proti poškriabaniu. Neodporúča sa na použitie v režónoch apod. kde dochádza k priamemu kontaktu s parou. Na čistenie sú vhodné čistiace prostriedky s neutrálnym pH ale v každom prípade s pH menším ako 11. Použitie silne alkalických detergentov (pH> 11) alebo prostriedkov s obsahom alkoholu, mydla, amoniaku, chlóru alebo tiež použitie abrazívnych prostiedkov môže nenapraviteľne poškodiť výrobok. Polykarbonátové veká série 14800 a tritanové veká série 14600 sú vzájomne zameniteľné. Všetky veká sú vzduchotesné (nie vodotesné). Made in Italy.

Upozornenie: Obrázky v tejto kategórii zodpovedajú gastronádobe o veľkosti GN 1/1-200, pričom vyobrazené veko nie je v cene a objednáva sa vždy samostatne.

Viac
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek